Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την δημιουργική σχολική χρονιά 2015-2016.
Σε αυτή την ηλεκτρονική έκθεση βλέπουμε ένα μικρό μέρος από τα έργα που ξεχώρισαν με την φαντασία τους, το πάθος τους, την τεχνική αρτιότητα και συνολικά με την αισθητική τους.
Συγχαρητήρια και πάλι... ο δάσκαλος σας.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την δημιουργική σχολική χρονιά 2014-2015.
Συγχαρητήρια και πάλι... ο δάσκαλος σας.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την δημιουργική σχολική χρονιά 2013-2014.
Συγχαρητήρια και πάλι... ο δάσκαλος σας.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την δημιουργική σχολική χρονιά 2012-2013.

Υποκατηγορίες